UA-51465311-1
  • Phone: 61-8-208-593
  • Email Address: info@ari.com.pl

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Poznaniu

Budynek biurowo - szkoleniowo z zapleczem technicznym i z placem manewrowym WORD w Poznaniu

Opis projektu


Budynek zlokalizowany jest przy działce narożnej przylegającej do ulicy Wilczak i Lechickiej. Ze względu na szeroki zakres programu użytkowego wypełniono budynkiem całą możliwą do zabudowy część działki, lokalizując ściany zewnętrzne równolegle do granicy nieregularnej działki. W powstałym nieregularnym planie wyróżniono prostokątny segment szkoleniowo-egzaminacyjny oddzielony długim hallem od trójkątnej części biurowej.

W ten sposób powstał bydynek Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego swoją formą świadczący o powadze miejsca i zgrabnie wpisujący się okolicę. Warto na fotografiach zwrócić uwagę na ciekawe wykorzystanie betonu, wysunięte okna, podwyższony dach i wysokie pionowe pasy betonowe symetrycznie komponujące się z wypełnieniami okiennymi.

Szczegóły projektu


Lokalizacja: ul. Wilczak 56, Poznań.

Powierzchnia użytkowa: 1’251,8 mkw

Zespół projektowy: Eugeniusz Skrzypczak, Krzysztof Sikorski i Filip Buszkiewicz.

Termin realizacji: 2002

Biorąc pod uwagę kwalifikacje, profesjonalizm, organizację pracy, doświadczenie oraz osobiste zaangażowanie całego personelu w pracę zawodową, polecamy wszystkim potencjalnym inwestorom Przedsiębiorstwo ARI sp. z o.o. Jedocześnie żywimy przekonanie, że polecając usługi Przedsiębiorstwa ARI przyszłe inwestycje będą również nowatorskie, jak te już zrealizowane.

2588

Wiktor Spiżewski, Dyrektor

Wybrane projekty budownictwa użyteczności publicznej