UA-51465311-1
  • Phone: 61-8-208-593
  • Email Address: info@ari.com.pl

O nas

Funkcjonujemy na rynku od 1990 roku. Tworzymy doświadczony i zgrany zespół projektantów. Ściśle współpracujemy z inwestorami, cierpliwie słuchamy ich oczekiwań, tworzymy propozycje architektoniczne i rozwiązania technologiczne. Dążymy do osiągnięcia równowagi między atrakcyjnością architektury, a kosztem realizacji.

Projektujemy z myślą o potrzebach 
i oczekiwaniach końcowych użytkowników naszych inwestycji. Zwracamy uwagę na każdy szczegół. Architektura musi być funkcjonalna i opłacalna, aby cieszyła oko Klienta i Inwestora. Wtedy osiągamy wspólny cel!

Nasze inwestycje mieszkaniowe wykazują wysoką efektywność sprzedaży, biurowce zaskakują funkcjonalnością, szpitale zwiększają skuteczność leczenia, a budynki użyteczności publicznej tworzą przyjazną atmosferę dla ich pracowników jak 
i użytkowników.

Zapraszamy do współpracy

Dlaczego warto z nami współpracować?

24 lata doświadczeń

Zrealizowane projekty, sukcesy konkursowe i opracowane koncepcja pokazują nasze zdolności. Skromne doświadczenie przekuwamy w wizję, model i projekt inwestycji. Poświęcamy uwagę każdemu detalowi, ponieważ to doskonałość przyciąga uwagę klienta.

Architektura wybiegająca w przyszłość

Nasza architektura przyciągają uwagę społeczeństwa genialną prostotą formy, a utrzymuje ją zachwyt z zaskakującej funkcjonalności. Architekturą wybiegamy w przyszłość wyprzedzając nie wypowiedziane ambicje inwestorów i klientów docelowych.

Współpracujemy

Cierpliwie słuchamy inwestora, rozważnie tworzymy koncepcję, drobiazgowo projektujemy każdy detal, pokornie słuchamy opinii klientów, aby ostatecznie skrupulatnie wykonać dokumentację projektową. Nie obrażamy się na inwestora, klientów, użytkowników czy dostawców. Wierzymy w naszą pracę dlatego współ-pracujemy!

Sztuka projektowania i biznesu

Tworzymy koncepcję architektoniczną równolegle kreując model biznesowy. Rozumiemy język biznesu: analiza rynku, wybór klienta docelowego, wyznaczenie oczekiwań i ambicji, konkurencyjność oferty, wizerunek inwestycji to stwierdzenia które praktycznie wykorzystujemy w pracy równolegle z takimi określeniami jak: konstrukcja żelbetowa, ściany szczelinowe, kondygnacji i detale.

Poznaj nasz zespół

Łączymy w sobie doświadczonych projektantów i rozważnych przedsiębiorców.

Jarosław Krzymiński

Prezes Zarządu

Przedsiębiorca i inwestor od momentu rozpoczęcia swojej kariery zawodowej związany z zarządzaniem.  Od 1990 roku prowadzi Przedsiębiorstwo ARI sp. z o.o. Nawiązuje kontakty z inwestorami, reprezentuje ich interesy przed jednostkami samorządowymi, dąży do połączenia w projekcie strefy projektowej i biznesowej.

 

 

Katarzyna Renz

Asystentka

Związana z Przedsiębiorstwem ARI od 1990 roku. Uczestniczyła w projektowaniu największych realizacji biura. Najważniejszym zadaniem w pracy jest współpraca z Głównym Projektantem w trakcie doprecyzowania szczegółów projektu budowlanego.

Zapraszam do kontaktu: katarzyna.renz@ari.com.pl

Krzysztof Sikorski

Główny Architekt

Architekt z wieloletnim doświadczeniem projektowych. Związany z Przedsiębiorstwem ARI od 1997 roku kiedy ukończył studia. Specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym i służby zdrowia.

Zapraszam do kontaktu: krzysztof.sikorski@ari.com.pl