UA-51465311-1
  • Phone: 61-8-208-593
  • Email Address: info@ari.com.pl

Wprowadzenie nowej usługi -program funkcjonalno-użytkowy szpitala

by architekturaibusiness 0 comments

Architektura Służba zdrowia

Szanowni Państwo,

Doświadczenie i wiedza zdobyte w trakcie projektowania obiektów szpitalnych (doświadczenie), a także cztery już zrealizowane, programy funkcjonalno użytkowe  zmotywowały nas do oficjalnego wprowadzenia nowej usługi dla jednostek służby zdrowia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: http://ari.com.pl/budownictwo-sluzby-zdrowia/ .

Racjonalny program funkcjonalno-użytkowy decyduje o jakości i efektywności inwestycji szpitalnej. W trakcie jego przygotowania uwzględniamy wszystkie aspekty związane z prawem budowlanym i technologią szpitalną. Jeżeli zależy Państwu również na aspektach biznesowo-finansowych przygotowania inwestycji to zachęcamy do skorzystania z oferty opracowania: Audytu budowlano-strategicznego. Niniejsze zlecenie wykonaliśmy dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Grodzisku Wielkopolskim. Sprawozdanie z opracowania audytu znajduje się na następującej stronie internetowej (wiecej>>).

W trakcie naszej pracy ściśle współpracujemy ze Zleceniodawcą. Dążymy do zadowolenia wszystkich beneficjentów inwestycji. Równocześnie naszym celem jest równowaga między funkcjonalnością i ekonomiką rozwiązań.

Zapraszamy do współpracy,

Zespół Przedsiębiorstwa ARI sp. z o.o.

Tags: , , , , , , ,

Comments are closed.